HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Qupido

Yönetici
Katılım
7 Ağu 2023
Mesajlar
1,378
Tepkime puanı
959
Puanları
113
Akrep burcu ile diğer burç uyumları;

Akrep + Koç: Yoğun ve tutkulu bir eşleşme, her iki burcun da güçlü iradeli ve rekabetçi olması nedeniyle zorluklar olabilir.

Akrep + Boğa: Manyetik çekim ve her iki burcun da inatçı olması nedeniyle zorlayıcı olabilir, ancak derin bir bağlılık ve dönüşüm sağlayabilirler.

Akrep + İkizler: Akrep’in derinliği, hafif yürekli İkizler için fazla yoğun olabilir, önemli ayarlamalar gerektirir.

Akrep + Yengeç: Her ikisi de duygusal ve sezgisel olup, derin, psişik benzeri bir bağ ve koruyucu bir ilişki oluştururlar.

Akrep + Aslan: Güç mücadeleleri muhtemeldir, her iki burç da güçlü ve baskındır, ancak karşılıklı saygı ve hayranlık da vardır.

Akrep + Başak: Stratejik ve detay odaklı bir ortaklık, her ikisi de gizliliği ve sadakati değerlendirir, güven dolu bir bağ oluştururlar.

Akrep + Akrep: Yoğun sadakat ve derin bir bağlantı, ancak paylaşılan kıskançlık ve sahiplenicilik nedeniyle potansiyel olarak patlayıcıdır.

Akrep + Yay: Akrep’in duygusal derinlik ihtiyacı, Yay’ın özgürlük ve macera arayışıyla çatışabilir.

Akrep + Oğlak: Her ikisi de ketum olup kontrolü değer verir, güçlü, hırslı ve ciddi bir ilişki oluştururlar.

Akrep + Kova: Kova’nın mesafeli yapısı ve Akrep’in duygusal yoğunluğu nedeniyle zorluklar yaşanabilir, bağımsızlığa karşılıklı saygı gerektirir.

Akrep + Balık: Derin duygusal ve ruhsal bir bağlantı, her ikisi de birbirlerinin ihtiyaç ve arzularını sezgisel olarak anlarlar.
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst