HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Entelektüel bacımız

Eskiler bilir 2011-2016 yıllarında !!virus!! diye radyomuz vardı

çok manyak geldi geçti ...

Bir tane kız geldi Ayşe adında (sidikli ayşe okuyorsan bu yazıyı tüm pakistanlılar, süryeliler ve afganlar da dahil ağzına tükürsünler senin) aslen sivaslı sakaryada üni okuyor 20 yaşlarında tek başına yaşayan bir öğrenci kızımız.

Gel zaman git zaman kızla samimi oldum öyle çok benzerliklerimiz vardı ki vay dedim illa görüşelim diye aklımdan geçiyordu, epey radyoda vakit geçirdik
bir akşam aniden kayboldu ve 1 hafta sonrası geldi.
Bağırmalar çağırmalar kafam ambele oldu lan neye uğradığıma şaşırdım :D
annesi rahatsızmış arayıp hiç sormamışsız, sanki bir iletişim aracımız olduda biz mi ulaşmadık
yine suçlu ben oldum iyi mi :D

valla hem suçlu hem güçlü hiç gelemem öyle şeylere kapıyı gösterdim :mad:
üzerinden kızın gideli 5 ay olmuştur, bir tane abim vardı çok çok severdim :D kızın konusu açıldı

- sana demek çok istedim ama bu kadar zaman geçmiş söyleyeyim artık,
+ ney abi?
- ya Ayşe varya
+ ya bırak abi ya!
- ya hiç sandığın gibi biri değil
+ anam ne diyorsun?
- bir gün skyp den görüşürüyoruz pat cam açtı, arkada 2 çocuk bir tane yaşça büyük bir kadın karşımda da bir tane türbanlı hatun
+ nasssııı ya :D
- ayşe klavyenin tuşlarını silerken yanlışlıkla kamerayı açtı ve geri dönüşü de olamadı, evli 2 çocuğu var kocası polis ve kaynanasıyla yaşıyor
+ ne diyonnn yaaa :D
- yaaa
+ e peki neden böyle bir yalana gerek duymuş ?

- bize ayak uydurmak için senide çok sevmiş.

abi siz salakmısınız? ruh hastasımısınız? harbi gerizekalımısınız?
kendiniz gibi olabilmek için neye ihtiyacınız var? psikiyatri mi? psikolog mu? nasıl bir ruh hal içindesiniz aceba?

biz hiç bir zaman alt tabaka üst tabaka, şu bilgili görgülü bu bilgisiz vs gibi bir insan ayrımcılığı asla yapmadık, kimseye tepeden bakmadık, farklı karaktere bürünme inadınız nedir? cevaba bak beni çok sevmiş has... lan ordan :mad:

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.