HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.
- Konu başlıklarınız da gerekmedikçe gereksiz noktalama işaretlerinin kullanılması yasaktır.

- Konu başlıkları aşçı karakterli örneğin "Sεиsiz" gibi karakterleri vbseo desteklemediği için bu şekilde açtığınız konular Google tarafından indexlenmez ve hit almaz.Çöp konusu haline döner.

- Forum da konu paylaşımında bulunurken,aldığınız yerdeki konunun içeriğini değiştirmeli ( yazı fontu,boyutu ) ve konu ile alakalı bir veya iki adet resim eklemelisiniz. Aynı zaman da,konularınızın forum adına daha yararlı olması için de,konu içine kalın yazı fontu ile içerik ile alakalı iki veya üç başlık yazmanız gerekmektir. Örneğin; Konu başlığımız "Limonun faydaları"
İçeriğimize taşıdığımız da,
Limonun faydaları nelerdir
Limonun yararları

Bunları yazdıktan sonra,içeriğimizi kopyalabilirsiniz.

- Forum içinde konu veya mesajlarınız da kesinlikle TÜRKÇE KULLANIMINA dikkat etmelisiniz.Aksi takdir de Türkçe ile alakası olmayan konu veya mesajlarınız çöp kutusuna taşınacaktır.


- Heybecoolforum.evillusions.Com sitemize girerken, hangi tarayıcıyı kullanıyor iseniz öncelikle lütfen tarayıcınız sağladığı arama kısmına sitemizin ismini yazıp çıkan sayfadan sitemize girelim.
Örneğin,Google arama sayfasına " " yazdıktan sonra forumumuza ulaşalım.Bu sayede Google forum sitemize daha hızlı bir şekilde tanır ve gelişiriz.


- Forumumuz da aile yapısına uygun olmayan konu veya mesajlar silinir ve şahıs forumdan uzaklaştırılır.

Bunlar küçük ricalarımızdır ,gönül ister ki tüm sevdiklerimiz bu ricalarımıza uyabilsin.
Keyifli forumlar
 
120 tane google sayfası açtım her birine aramada adresi yapıştırdım
faydalı olmuşmudur evillusions abi :confused:
 
Teşekkürler ben gibi acemilere konu epey faydalı olmus
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst