HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

İngiltere bu vahşeti konuşuyor! 7 bebeği öldüren hemşire

İngiltere bu vahşeti konuşuyor! 7 bebeği öldüren hemşire hakkında karar verildi​


İngiltere, Lucy Letby isimli bir hemşirenin işlediği cinayetleri konuşuyor. 7 bebeği öldüren ve 6 bebeğe yönelik olarak da cinayet teşebbüsünde bulunan hemşire hakkında Manchester Kraliyet Mahkemesi kararını verdi. Mahkeme, hemşire Letby'yi ömür boyu hapis cezasına çarptırdı.


İngiliz bir hastanenin yeni doğan servisinde hemşirelik yapan 33 yaşındaki Lucy Letby isimli hemşire, işlediği 7 bebek cinayeti ve 6 bebek üzerindeki cinayet girişimleri nedeniyle müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Yedi bebeği öldürme ve altı bebeği öldürmeye teşebbüs suçlarından yargılanan İngiliz hemşire müebbet hapis cezasına çarptırıldı


ADALET BAKANINDAN AÇIKLAMA​

Adalet James Goss, Letby'nin geri kalan hayatını hapishanede geçirmesi gerektiğine karar verdiğini açıklarken, "Bu, en küçük ve en savunmasız çocukları içeren acımasız, hesaplı ve sinsice bir çocuk cinayeti kampanyasıydı" dedi.

"HAFİFLETİCİ HİÇBİR FAKTÖR YOK"​

Letby'ye ceza verirken sanki mahkemede bulunuyormuş gibi hitap eden yargıç, daha önce mahkemede okunan açıklamalarını ve mağdur etkilerini mahkum seri katil Letby'ye iletmelerini emretti. Yargıç, "Sadizme sınır tanımayan derin bir kötülük vardı. Bu dava sürecinde soğukkanlılıkla suç işlemeye dair herhangi bir sorumluluğu reddettiniz. Pişmanlık duymuyorsunuz. Hafifletici hiçbir faktör yok" dedi.

Yedi bebeği öldürme ve altı bebeği öldürmeye teşebbüs suçlarından yargılanan İngiliz hemşire müebbet hapis cezasına çarptırıldı


RISHI SUNAK'TAN KINAMA GELDİ​

Başbakan Rishi Sunak, Letby'nin mahkemeye çıkmamasını kınadı. Sunak, yaptığı açıklamada, "Bu tür dehşet verici suçları işleyen insanların kurbanlarıyla yüz yüze gelmemesi ve suçlarının onlara ve ailelerine ve sevdiklerine nasıl etki ettiğini ilk elden duymaması korkakçadır" ifadelerini kullandı.

Hemşire Letby'nin bakımını üstlendiği bebeklere kan ve mideye hava vererek, fazla süt vererek, fiziksel saldırıda bulunarak ve onları insülinle zehirlediği ortaya çıkmıştı.

Yedi bebeği öldürme ve altı bebeği öldürmeye teşebbüs suçlarından yargılanan İngiliz hemşire müebbet hapis cezasına çarptırıldı


NİYETİ BEBEKLERİ ÖLDÜRMEKTİ​

Savcılar, Letby'nin niyetinin bebekleri öldürmek olduğunu ve meslektaşlarını doğal bir ölüm nedeni olduğuna inandırmak olduğunu savundu.
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst