HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Qupido

Yönetici
Katılım
7 Ağu 2023
Mesajlar
1,378
Tepkime puanı
959
Puanları
113
 1. Kova + Koç: Her ikisi de bağımsızdır ve yeni fikirlere heveslidir, karşılıklı özgürlük saygısıyla heyecan verici bir ilişki oluşturur.
 2. Kova + Boğa: Potansiyel sürtüşme; Kova’nın değişim ve yenilik ihtiyacı, Boğa’nın istikrar tercihiyle çatışır.
 3. Kova + İkizler: Mükemmel bir eşleşme; her ikisi de entelektüel tartışmayı ve özgürlüğü değer verir, dinamik ve açık bir ilişki yaşar.
 4. Kova + Yengeç: Zor bir eşleşme; Kova’nın mesafeli doğası, Yengeç’in duygusal ihtiyaçlarıyla çelişir.
 5. Kova + Aslan: Farklılıklarına rağmen, Kova’nın yenilikçiliği ve Aslan’ın karizması birbirini çeker, güzel bir denge oluşturur.
 6. Kova + Başak: Yaklaşımları çatışabilir; Başak’ın detay odaklı yöntemi, Kova’nın daha geniş ve soyut vizyonlarıyla çatışır.
 7. Kova + Terazi: Her ikisi de hava burcudur, entelektüel arayışları ve sosyal adaleti severler, uyumlu bir ilişki oluştururlar.
 8. Kova + Akrep: Yoğun bir ilişki; güçlü iradeleri nedeniyle ya çok dönüştürücü ya da çok çalkantılı olabilir.
 9. Kova + Yay: Her ikisi de özgürlüğü ve bilgiyi sever, paylaşılan idealler ve keşiflerle güçlü bir bağ kurarlar.
 10. Kova + Oğlak: Temel değerlerinde farklılıklar vardır;
 11. Kova’nın özgür ruhu, Oğlak’ı çok katı bulabilir, farklılıkları köprülemek için karşılıklı saygı gerektirir.
 12. Kova + Kova: Birbirlerinin özgürlük ve bireysellik ihtiyaçlarını anlarlar, güçlü ve sıradışı bir ilişki oluştururlar.
 13. Kova + Balık: Her ikisi de insani bir bakış açısını paylaşır, ancak Balık’ın duygusal derinliği, Kova için tamamen anlaşılması zor olabilir.
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst