HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Qupido

Yönetici
Katılım
7 Ağu 2023
Mesajlar
1,378
Tepkime puanı
959
Puanları
113
Oğlak burcu ile diğer burç uyumları

Oğlak + Koç: Zorlayıcı bir eşleşme; Oğlak’ın temkinli yaklaşımı, Koç’un fevri doğasıyla çelişir, karşılıklı saygı gerektirir.

Oğlak + Boğa: Her iki toprak burcu da güvenlik ve pratikliği değer verir, bu da stabil ve güçlü bir ilişki oluşturur.

Oğlak + İkizler: Oğlak’ın ciddiyeti ve hedef odaklılığı, İkizler’in çeşitlilik ve sosyal etkileşim ihtiyacıyla çatışabilir.

Oğlak + Yengeç: Birbirini tamamlarlar; Yengeç, ilişkiye duygusal derinlik katarken Oğlak, istikrar sağlar.

Oğlak + Aslan: Çatışma potansiyeli vardır; her iki burç da baskındır, Aslan’ın gösterişi ile Oğlak’ın sadeliğini dengelemeleri gerekir.

Oğlak + Başak: Son derece uyumlu; her ikisi de pratik ve disiplinlidir, başarılı ve destekleyici bir ilişki kurarlar.

Oğlak + Terazi: Oğlak’ın pragmatik bakışı, Terazi’nin idealist görüşleriyle çatışabilir, ancak her iki burç da denge arar.

Oğlak + Akrep: Her ikisi de kararlı ve bağlıdır, derin, stratejik ve yoğun bir ilişki oluştururlar.

Oğlak + Yay: Oğlak’ın geleneksel yaklaşımı, Yay’ın maceracı ruhuyla çatışabilir, karşılıklı anlayış gerektirir.

Oğlak + Oğlak: Güçlü ve hırslı bir eşleşme, ancak duygusal ve boş zaman dengesi kurmaları gerekir.

Oğlak + Kova: Temel yaklaşımları farklıdır; Kova’nın özgür ruhu, Oğlak’ı çok katı bulabilir, farklılıkları köprülemek için karşılıklı saygı gerektirir.

Oğlak + Balık: Oğlak, Balık’ın hayal gücünü yapılandırırken, Balık, Oğlak’a duygusal derinlik katar; destekleyici ve tamamlayıcı bir ilişki.
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst