HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Qupido

Yönetici
Katılım
7 Ağu 2023
Mesajlar
1,378
Tepkime puanı
959
Puanları
113
Terazi burcu ile diğer burç uyumları

Terazi + Koç: Zıt kutuplar birbirini çeker; Koç enerji getirirken Terazi uyum sağlar, birbirlerini iyi dengelerler.

Terazi + Boğa: Her ikisi de Venüs tarafından yönetilir, güzelliği ve lüksü takdir ederler; ancak Boğa’nın inatçılığı, Terazi’nin kararsızlığıyla çatışabilir.

Terazi + İkizler: Mükemmel bir entelektüel eşleşme, sonsuz konuşmalar ve sosyal aktiviteler için karşılıklı takdir.

Terazi + Yengeç: Terazi’nin sosyal etkileşim ihtiyacı, Yengeç’in ev odaklı tercihleriyle çatışabilir.

Terazi + Aslan: Her ikisi de sosyal hayranlıktan hoşlanır ve ince şeyleri sever, göz alıcı ve sevgi dolu bir ilişki oluştururlar.

Terazi + Başak: Terazi’nin kararsızlığı, Başak’ın düzen ihtiyacını hayal kırıklığına uğratabilir; uyum için ayarlamalar gerektirir.

Terazi + Terazi: Uyum ve güzellik bol, ancak daha derin konulara değinmekten kaçınabilirler; derinlik geliştirmeye ihtiyaçları vardır.

Terazi + Akrep: Zorlayıcı bir eşleşme; Terazi’nin hafif yaklaşımı, Akrep’in yoğun duygusal ihtiyaçlarıyla çatışabilir.

Terazi + Yay: Her ikisi de sosyalleşmekten hoşlanır; ancak Yay’ın dürüstlüğü Terazi’yi incitebilir.

Terazi + Oğlak: Terazi’nin çekiciliği, Oğlak’ın ciddi tutumunu yumuşatır; ancak Oğlak, Terazi’yi fazla yüzeysel bulabilir.

Terazi + Kova: Her ikisi de entelektüel tartışmaları ve sosyal konuları sever, güçlü ve yenilikçi bir ortaklık paylaşırlar.

Terazi + Balık: Romantik ve hayalperest bir ilişki, ancak Balık’ın duygusal derinliği ve Terazi’nin kararsızlığıyla başa çıkmaları gerekir.
 
Ahh Terazi Ahhhhhhhh ♎
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst