HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Yabancı Damat'ın Şamar Oğlanına Dönen Küçük Mustafa Can'ı Ozan Uğurlu'nun Son Halini Görmelisiniz

Yabancı Damat'ın Şamar Oğlanına Dönen Küçük Mustafa Can'ı Ozan Uğurlu'nun Son Halini Görmelisiniz​


Bir dönemler hepimizi ekran başına toplayan ve büyük bir heyecanla yeni bölümlerini beklediğimiz Yabancı Damat dizisi oyuncuların şimdilerde ne yaptıklarını oldukça merak ediyoruz. 2004 yılında yayınlanan dizinin ardından tam 19 yıl geçti. Yabancı Damat'ın dikkat çeken karakterlerinden biri de Ozan Uğurlu'nun canlandırdığı Mustafa Can karakteriydi. Peki Yabancı Damat'ın Mustafa Can'ı Ozan Uğurlu şimdilerde neler yapıyor biliyor musunuz?
İçeriğin Devamı Aşağıda


2004 yılında yayınlanmaya başlayan ve üç sezon boyunca ekranlarımıza gelen Yabancı Damat dizisi büyük bir fenomen haline gelmişti.​


2004 yılında yayınlanmaya başlayan ve üç sezon boyunca ekranlarımıza gelen Yabancı Damat dizisi büyük bir fenomen haline gelmişti.


Yunanistan ve Türkiye'den iki gencin ailelerine karşı direndikleri zor bir aşk hikayesini ekranlara taşıyan Yabancı Damat, 2007 yılında 106. bölümüyle seyircisine veda etmişti.


Birbirinden çok farklı iki kültür ve iki ailenin çocuklarının aşkı yüzünden bir araya geldikleri Yabancı Damat'ta yalnızca başrolü paylaşan Nehir Erdoğan ve Özgür Çevik değil, tüm oyuncular dikkat çekiyordu.​


Birbirinden çok farklı iki kültür ve iki ailenin çocuklarının aşkı yüzünden bir araya geldikleri Yabancı Damat'ta yalnızca başrolü paylaşan Nehir Erdoğan ve Özgür Çevik değil, tüm oyuncular dikkat çekiyordu.


Şampiyonlar ligi gibi bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide Sumru Yavrucuk, Erdal Özyağcılar, Engin Akyürek, Binnur Kaya, Arif Erkin, Onur Saylak, Onur Büyüktopçu, Zeki Alasya, İlker Aksum gibi pek çok isim vardı.

Dizide hepimizin dikkatini çeken isimlerden bir tanesi de ailenin en küçük çocuğu Mustafa Can'dı.​


Dizide hepimizin dikkatini çeken isimlerden bir tanesi de ailenin en küçük çocuğu Mustafa Can'dı.


Annesi, babası bir yana dursun ablaları ve enişteleriyle de pek haşır neşir bir çocuktu Mustafa Can. Çoğu zaman ortalığı karıştırmaktan da çekinmezdi.

Mustafa Can karakterine hayat veren çocuk oyuncu Ozan Uğurlu, o dönemlerde henüz 12 yaşındaydı.​


Mustafa Can karakterine hayat veren çocuk oyuncu Ozan Uğurlu, o dönemlerde henüz 12 yaşındaydı.


6 yaşından itibaren modellik yaparak başladığı kariyerinde ilk olarak 1999 yılında Eylül Fırtınası isimli filmle, ardından 2001'de Haluk Bilginer ve Türkan Şoray'la Tatlı Hayat'ta rol alan Ozan Uğurlu aslında Yabancı Damat ile tanındı.

En küçük olması dolayısıyla biraz da şamar oğlanına dönen Mustafa Can, o dönemler telefonundan sevgilisi ile çaktırmadan mesajlaşmaya çalışan genç bir çocuktu.​


En küçük olması dolayısıyla biraz da şamar oğlanına dönen Mustafa Can, o dönemler telefonundan sevgilisi ile çaktırmadan mesajlaşmaya çalışan genç bir çocuktu.


Okuldaki uğraşları ve ailesinin problemleri arasında sürüklenip duruyordu kısacası. Babasının baklava dükkanında çalışan, parasını almadan hiçbir iş yapmayan ve aşkını doya doya yaşayan Mustafa Can şimdilerde ne yapıyor dersiniz?
Babasının sinirlerini bozan küçük Mustafa Can şimdilerde 31 yaşında bir müzisyen desek ne dersiniz!​


Babasının sinirlerini bozan küçük Mustafa Can şimdilerde 31 yaşında bir müzisyen desek ne dersiniz!


Evet yanlış duymadınız, Mustafa Can'ı canlandıran Ozan Uğurlu artık 31 yaşında.

Liseden sonra oyunculuğu bırakan Ozan Uğurlu, üniversitede bir dönem Viyana'ya gitmiş.​


Liseden sonra oyunculuğu bırakan Ozan Uğurlu, üniversitede bir dönem Viyana'ya gitmiş.


Ardından İstanbul'a geri dönmüş ve İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuş.

Ayrıca bir dönem de Berlin'de Dijital Yönetim üzerine yüksek lisans yaptığını da söyleyelim.​


Ayrıca bir dönem de Berlin'de Dijital Yönetim üzerine yüksek lisans yaptığını da söyleyelim.


Aradan elbette yıllar geçti ve bu süreçte Ozan Uğurlu da pek çok şeyle uğraştı. Geçtiğimiz yıllarda kendisi Twitch yayınları yapan bir gamerdı.

Şimdilerde neyle uğraşıyor derseniz müzisyen olmuş!​


Şimdilerde neyle uğraşıyor derseniz müzisyen olmuş!


Son olarak 21 Nisan'da yayınlamış olduğu Yeşil ve Sen single'ı ile birlikte 3 şarkısı var Ozan Uğurlu'nun Sen Gibi ve Daha Fazlası isimli iki şarkısı daha var. Bir diğer yandan yakın zamanda albümünün geleceğini duyduk.

Eski oyuncu, yeni yakışıklı müzisyenimiz Ozan Uğurlu'nun güzeller güzeli de bir sevgilisi var.​


Eski oyuncu, yeni yakışıklı müzisyenimiz Ozan Uğurlu'nun güzeller güzeli de bir sevgilisi var.


Hayallerinizi yıktıysak özür dileriz kızlar...


Vallahi kendisini yolda görsek tanımayız, ama müzik çalışmaları ile yeniden hayatımıza sağlam bir giriş yapacakmış gibi görünüyor!

Vallahi kendisini yolda görsek tanımayız, ama müzik çalışmaları ile yeniden hayatımıza sağlam bir giriş yapacakmış gibi görünüyor!


Gelin kendisinin sosyal medya paylaşımlarına biraz daha bakalım:​


Gelin kendisinin sosyal medya paylaşımlarına biraz daha bakalım:


Bu arada Ozan Uğurlu'yu sosyal medyadan takip etmek isteyenler için hesabını da şöyle bırakalım:


s-4204bc924219c8dde8291d0adc0a2a2b826dc55d.jpgs-8e24909c5b425652441b0e771920b489239d72a6.jpgs-aa01d0aabd9d50066f1793b2af453fbbca708384.jpgKaynak: onedio.com
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst