HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

2023 KPSS ÖABT Soruları ve Cevapları Yayımlandı: KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Cevap Anahtarı

2023 KPSS ÖABT Soruları ve Cevapları Yayımlandı: KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Cevap Anahtarı​
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenmiş olan 2023 Kamu Personel Seçme Sınavı (2023 - KPSS) Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) bugün öğlen saatlerinde gerçekleşti. Sınavın ardından cevap anahtarının %10'u erişime açılmıştı. ÖSYM, KPSS ÖABT sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlandı. KPSS ÖABT erişim ekranı...
İçeriğin Devamı Aşağıda


2023 KPSS ÖABT 6 Ağustos Pazar bugün gerçekleşti.​


2023 KPSS ÖABT 6 Ağustos Pazar bugün gerçekleşti.2023 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı, 6 Ağustos Pazar bugün 10:15'te başladı. 75 sorunun yer aldığı sınav 150 dakika sürdü.
Sınavın ardından Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları'nın her testi için %10'luk bir kısım erişime açıldı.​


Sınavın ardından Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları'nın her testi için %10'luk bir kısım erişime açıldı.


Sınav başvurusunda bulunup, KPSS ÖABT sınavına girenler, sınav sorularının tamamını 6 Ağustos 19:15'ten sonra ÖSYM resmi sitesi üzerinden görebilme imkanına erişti.

ÖSYM AÖBT Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Erişim Sayfası​


ÖSYM AÖBT Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Erişim Sayfası


Adaylar, ÖSYM'nin resmi web sitesi üzerinden T.C Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süre ile temel soru kitapçığına ve cevap anahtarına erişim sağlayabilecek. Temel Soru Kitapçığı görüntüleme süresi 16 Ağustos 2023'te saat 23:59'da sona erecek.

 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst