HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.
Bir düdüklü tencere düşünün fiyatı 10 bin TL

Biz gibi fakirler için oldukça yüksek bir fiyat olan bu tencere siz zengin kesim olarak bir öğünde yediğiniz 10 ile 15 bin TL arasında ödemiş olduğunuz bir hesap karşısında oldukça uygun gelebilir bize şaşkın bakmayın lütfen :p

Neyse biz zenginmişsiz gibi habere devam edip birşey olmamış gibi davranalım (((:)

Bu tencereler pahalı mı, değer mi sorularının cevabını birlikte arayalım.

Fissler düdüklü tencerelerin avantajları neler?​

Fissler düdüklü tencerelerin avantajları neler?

• Dayanıklılık: Paslanmaz çelikten üretilmiş bu tencereler, yıllarca mutfağınızda yer alacak sağlamlığa sahip.
  • Güvenlik: Çoklu emniyet sistemiyle donatılmış Fissler tencereler, patlama riski oldukça düşük.
  • Kolay Kullanım: Kapak açma kapama işlemi oldukça kolay, kas gücü gerektirmez.
  • Hızlı ve Eşit Pişirme: Yemekleri kısa sürede ve tüm yüzeyini eşit şekilde pişirerek zamandan tasarruf ve lezzetli sonuçlar sunar.
  • Temizlik Kolaylığı: Bulaşık makinesinde yıkanabilir olması, temizlik işini kolaylaştırır.

Dezavantajları da yok değil.​

Dezavantajları da yok değil.

• Fiyat: Fissler tencereler, diğer düdüklü tencerelere kıyasla pahalı.
  • Ağırlık: Diğer tencerelere göre biraz daha ağır olabiliyorlar.

Peki, 10 bin TL'ye Fissler düdüklü tencere alınır mı?​

Peki, 10 bin TL'ye Fissler düdüklü tencere alınır mı?

Lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmeyi seviyorsanız,
  • Mutfakta zamandan tasarruf etmek istiyorsanız,
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün arıyorsanız,
  • Fiyat sizin için çok büyük bir engel değilse,
Fissler düdüklü tencereler sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Fissler düdüklü tencere satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okumanız ve farklı modelleri karşılaştırmanız da büyük önem taşır.​

Fissler düdüklü tencere satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okumanız ve farklı modelleri karşılaştırmanız da büyük önem taşır.

Fissler markasına ait olan bir düdüklü tencereye sahip olmanız gerektiğini düşünüyorsanız

Kampanyalı ürünleri

Bazı kullanıcı yorumları:

• Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. 5 dakikada mercimek çorbası pişirdim, 25 dakikada da kemikli et.
  • Her şeyden önce çelik kalitesi, daha eline aldığında kendini belli ediyor. Hangi boyunu alsam diye çok arada kaldım, en son bunda karar kıldım. Ortalama 3-4 kişilik aileye yeter de artar. Tencere setimdeki en büyük tencereden daha büyük. Pişirme süresine gelirsek, kuru fasulyeyi toplamda 8-10 dakika gibi kısa sürede pişirdi, hatta fazla tutmuşum, dağılacak kıvama getirdi. Nohut vs. daha denemedim, yorumu güncellerim, umarım fikir vermiştir. Ben çok araştırmıştım.
  • Ürün 24 saat içinde elime ulaştı, paketleme çok iyiydi. Hemen kullanmaya başladım, ilk tecrübem ve gerçekten çok pratik bir şekilde 40 dakika içerisinde mercimek çorbası ve taze fasulyeyi pişirdim, bekleme süreleri ile birlikte. Düşünmeden alın ve kullanın. Satıcıya ayrıca teşekkürler...
  • Alırken çok düşünmüştüm ama iyi ki almışım. Gelir gelmez denedim, nohutu 6 dakikada pişirdi. Bütçeniz varsa hiç düşünmeyin. Mükemmel...

10 bine eskiden şahin marka araba alıyordun. Düdüklü tencereye asla o parayı vermem. Kıyamam yani :)

kesinikle katılıyorum (((:)

:gri-gulen::gri-gulen::mini-gif-hareketli-resim-0953:Ayy ben bundan korkuyorum annem yemek yapinca mutfaktan kaçıyorum bomba qibi bisey

:gri-gulen::gri-gulen::mini-gif-hareketli-resim-0953:Ayy ben bundan korkuyorum annem yemek yapinca mutfaktan kaçıyorum bomba qibi bisey
yav sorma geçen bende sen gibi oldum
annem kavurma yapacakmış
koydu düdüklüye etleri
abi sesler filan geliyor bir korkmuşum varya
aygazı kapattım camı açtım lambayı sondurdum mutfağın kapısını kapattım salona kaçtım

annem geldi :D
sen mi kapattın dedi yani dedim
ölek mi :D

gerizekalı dedi bana :(

yav sorma geçen bende sen gibi oldum
annem kavurma yapacakmış
koydu düdüklüye etleri
abi sesler filan geliyor bir korkmuşum varya
aygazı kapattım camı açtım lambayı sondurdum mutfağın kapısını kapattım salona kaçtım

annem geldi :D
sen mi kapattın dedi yani dedim
ölek mi :D

gerizekalı dedi bana :(
Ahahhaahah

zamanında o kadar dedim sana düdüklü tencere al çeyizine bırak diye :))

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.