HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.


Drıve My Car


12:00Drıve My Car (Drive My Car)
Saat : 12:00 - 15:00 (180 dakika)
Tür : Sinema (Dram)
Oyuncular : Hidetoshi Nishijima,Toko Miura,Masaki Okada
Yönetmen : Ryusuke Hamaguchi
7

Karısı ile mutlu bir evliliği olan Yusuke Kafuku tiyatrolarda hem oyunculuk hem de yönetmenlik yapmaktadır. Ancak bir gün Kafuku’nun hayatı karısını kaybetmesiyle alt üst olur. Aradan iki yıl geçmesine rağmen eşini kaybetmesinin acısıyla baş edemeyen genç adam Hiroşima'daki bir tiyatro festivalinde yönetmenlik yapmayı kabul eder. Yusuke'ye festival boyunca bir araba ve 20 yaşında kadın bir şoför tahsis edilir. Genç adam, Misaki ismindeki bu gizemli şoför ile birlikte birçok sırrın karşılıklı olarak açıklandığı bir yolculuğa çıkar.

Keman Öğretmeni


15:00Keman Öğretmeni (The Violin Teacher)
Saat : 15:00 - 17:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Dram,Müzikal)
Oyuncular : Lázaro Ramos,Sandra Corveloni,Kaique Santos
Yönetmen : Sérgio Machado
7
Şiddet-Korku

Yetenekli bir kemancı olan Learte’nin tek hayali São Paulo Senfoni Orkestrası’na katılmaktır. Fakat seçmelerden geçemeyen genç kemancı, şehrin kenar mahallelerinden biri olan Heliópolis’te ki devlet liselerinden birinde müzik öğretmeni olarak işe başlar. Durumu pek de parlak olmayan çocukların arasında yalnızca Samuel’in olağanüstü bir yeteneği olduğunu farkeder. Laerte müziğin gücünün çocukların hayatına anlam katabilmesi için çabalar.

Tatlı Meleğim

30

13:15Tatlı Meleğim
Saat : 13:15 - 15:00 (105 dakika)
Tür : Sinema (Dram,Komedi)
Oyuncular : Türkan Şoray, Ediz Hun. Münir Özkul, Süleyman Turan
Yönetmen : Mehmet Dinler

Dış görünümüne önem vermeyen Leyla, yakışıklı patronuna aşık olunca işler değişir.

Love Life

196

17:00Love Life (Love Life)
Saat : 17:00 - 19:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Dram)
Oyuncular : Win Morisaki, Kento Nagayama, Fumino Kimura
Yönetmen : Kôji Fukada
7

Kocası ve bir önceki evliliğinden olan oğlu ile mutlu bir hayatı olan Keita, trajik bir ölümle oğlunu kaybedince, çocuğunun babası Park'ı tekrar hayatına sokar. Taeko, bu sağır ve evsiz adamın acı ve suçluluk duygusuyla başa çıkmasına yardım etmeye kendini adar.

Romeo Ölmeli

1754

17:00Romeo Ölmeli (Romeo Must Die)
Saat : 17:00 - 19:20 (140 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon,Gerilim,Suç)
Oyuncular : Jet Li, Aaliyah, Isaiah Washington
Yönetmen : Andrzej Bartkowiak

Kardeşinin ölümünün intikamını almak isteyen eski bir polis memuru, Amerikalı bir mafya babasının kızıyla yasak aşk yaşar.

Akrep Yuvası

30

17:30Akrep Yuvası
Saat : 17:30 - 19:00 (90 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon,Macera)
Oyuncular : Cüneyt Arkın, Banu Alkan, Eşref Kolçak, Hayati Hamzaoğlu
Yönetmen : Melih Gülgen

Komiser Kemal mafyaya savaş açmış bir polistir. Yaptığı operasyonlarla ve basın açıklamasıyla öfkeye kapılan mafya ondan kurtulmaya karar verir. Başarısız girişimlerden sonra Büyük babaya başvururlar ondan da pek yardım göremeyen mafya liderleri henüz hapisten çıkan Kadırgalı'ya teklifte bulunurlar.

Her Şey Güzel Olacak

196

19:15Her Şey Güzel Olacak (Every Thing Will Be Fine)
Saat : 19:15 - 21:30 (135 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : James Franco,Rachel McAdams,Four Act Films
Yönetmen : Wim Wenders
7
Şiddet-Korku

Sevgilisiyle yaşadığı bir tartışmanın ardından, kasabanın sokaklarında öfkeyle kullandığı arabasıyla bir çocuğa çarparak ölümüne neden olan yazar Tomas, kazadan on iki yıl geçse de vizdan azabından kurtulamaz. Kariyerindeki başarılara rağmen bir türlü içi huzuru bulamayan genç adam, yeniden hayata tutunmak için çabalar.

Matrix: Devrim

1754

19:20Matrix: Devrim (The Matrix Revolutions)
Saat : 19:20 - 21:50 (150 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon,Bilimkurgu)
Oyuncular : Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss
Yönetmen : Lana Wachowski, Lilly Wachowski
g.i

Neo, Morpheus ve Trinity son gerçek dünya şehri Zion'u insan ırkını esir alan makinaların gazabından korumak için savaşır.

Harry Potter ve Sırlar Odası

321

19:30Harry Potter ve Sırlar Odası (Harry Potter and the Chamber of Secrets)
Saat : 19:30 - 22:45 (195 dakika)
Tür : Sinema (Macera,Fantastik)
Oyuncular : Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Richard Griffiths, Fiona Shaw
Yönetmen : Chris Columbus
7
Şiddet-Korku

Dursleyler o yaz öylesine çekilmez olmuşlardır ki, Harry bir an önce okulu Hogwarts'a geri dönmek için can atmaktadır. Eşyalarını toplarken ortaya çıkan ev cini Dobby ise onu uyarır: Hogwarts'a dönerse bir felaket olacaktır... Harry Potter'ın okula dönmesiyle ev cininin bahsettiği felaket gerçekleşir. Sırlar Odası'nın açılmasıyla ortaya çıkan karanlık bir güç, Hogwarts'takileri taşa çevirmeye başlar. Harry, hayatını tehlikeye atarak, odanın elli yıllık ölümcül gizemini çözmeye çalışır. Ve gerçekten başına gelmedik felaket kalmaz...

Memoria

196

21:30Memoria (Memoria)
Saat : 21:30 - 00:00 (150 dakika)
Tür : Sinema (Dram,Gizem,Bilimkurgu)
Oyuncular : Tilda Swinton, Agnes Brekke, Daniel Giménez Cacho
Yönetmen : Apichatpong Weerasethakul
7
Şiddet-Korku

Memoria, hastalanan kardeşini ziyaret etmek için Kolombiya'ya giden genç bir kadına odaklanıyor. Orkide çiftliğinde çalışan genç bir kadın, kardeşi rahatsızlanınca Kolombiya’ya gitmek zorunda kalır. Genç kadın, burada başına geleceklerden bihaber Kolombiya’ya doğru yola koyulur. Burada inşaat firmasında çalışan Fransız bir arkeologla ve genç bir müzisyenle yolları kesişir. Şehre alışmakta zorluk çeken kadın, her gece duyduğu güçlü patlama seslerinden oldukça muzdariptir. Uyumasını engelleyen seslere artık tahammül edemeyen kadın, bu sırada tanıştığı bir balıkçıdan kafasının karışmasına neden olacak şeyler öğrenir. Kendisini asırlardır yaşayan bir uzaylı olarak tanıtan balıkçı, sesleri sadece kadının duyduğunu ve uykusuzluğunu yalnızca kendisinin çözebileceğini söyler.

Matrix: Devrim

1754

21:50Matrix: Devrim (The Matrix Revolutions)
Saat : 21:50 - 00:20 (150 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon,Bilimkurgu)
Oyuncular : Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss
Yönetmen : Lana Wachowski, Lilly Wachowski
g.i

Neo, Morpheus ve Trinity son gerçek dünya şehri Zion'u insan ırkını esir alan makinaların gazabından korumak için savaşır.

Kaos

321

22:45Kaos (Chaos)
Saat : 22:45 - 01:15 (150 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon,Macera)
Oyuncular : Jason Statham, Ryan Phillippe, Wesley Snipes, Henry Czerny
Yönetmen : Tony Giglio
7
Şiddet-Korku

Quentin Correns, Born köprüsünde olan bir kazada yapmaması gerektiği halde rehineyi vurduğu için teşkilat tarafından açığa alınmıştır. Olaydan bir süre sonra bir banka soygunu gerçekleştirilir. Bir kişi vurularak hayatını kaybetmiştir. Ve soygunun başkanı Lorenz, Correns'i istemektedir. İstek yerine getirilir ve Correns'e bir de zeki bir yardımcı genç dedektif verilir. Banka soygunu ucuz atlatılır fakat hiçbir şeyin çalınmadığı fark edilir. Kameralar elektrik kesintisinden dolayı çalışmadığı ve bu yüzden hiçbir şeyi kaydetmediği için herkesin aklında bir soru kalır. Lorenz’in o büyük ortağı kimdir?
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst