HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Güzellik Sektörünün Geldiği Nokta! Protez Saç Tekniğiyle Dakikalar İçinde 20 Yaş Birden Gençleşti

Qupido

Yönetici
Katılım
7 Ağu 2023
Mesajlar
1,169
Tepkime puanı
705
Puanları
113

Güzellik Sektörünün Geldiği Nokta! Protez Saç Tekniğiyle Dakikalar İçinde 20 Yaş Birden Gençleşti​


Güzellik endüstrisi, son zamanlarda yeni bir seviyeye ulaştı. Bu alanda yaşanan hızlı değişim ve gelişim, sektörün dinamiklerini ve yönünü belirgin şekilde etkiledi. Artık güzellik, sadece dış görünüşle sınırlı kalmıyor; bireyin kendini iyi hissetmesi, sağlıklı ve bakımlı olması da bu kavramın içinde yer alıyor. Bu durum, sektörün hizmet ve ürün yelpazesini genişletirken, aynı zamanda tüketicinin beklenti ve ihtiyaçlarını da çeşitlendirdi. Bu nedenle, güzellik sektörü, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir yapı haline geldi.
Kaynak:

Saçlar hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemli olabiliyor bildiğiniz üzere.​


Saçlar hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemli olabiliyor bildiğiniz üzere.


Özellikle dökülen saçlar için günümüzde birçok yöntemle çare bulunabiliyor.


Bir adamın, protez saçla bambaşka birine dönüştüğü anlar sosyal medyada viral oldu.​


Bir adamın, protez saçla bambaşka birine dönüştüğü anlar sosyal medyada viral oldu.


Dakikalar içinde 20 yaş birden gençleşen adamın değişimi beğeni topladı.​

 
Tolgim ileride düşünebiliriz sana
bence hayır dememen gerek ekimden daha hoş duruyor yav :D
çok daha havalı
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst