HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

90’lı yıllarda Türk müzik dünyasının küçük yıldızları olan Küçük İbo ve Küçük Onur, yıllar sonra nasıl göründükleriyle merak uyandırıyor. İkili arasındaki rekabet de magazin gündeminden düşmüyordu. Peki, Küçük İbo ve Küçük Onur şimdi ne yapıyorlar? İşte detaylar…​


Onur Sarıkaya, yani 90’ların sonu ve 2000’lerin başında sevilen Küçük Onur, artık 39 yaşında. Küçük Onur’un bugünkü görüntüsü “zaman ona iyi gelmemiş” yorumlarına neden oldu.

Onur Sarıkaya, yani 90’ların sonu ve 2000’lerin başında sevilen Küçük Onur, artık 39 yaşında. Küçük Onur’un bugünkü görüntüsü “zaman ona iyi gelmemiş” yorumlarına neden oldu.

kucuk-onur3.webpİkisi de sanki birbirlerine meydan okurcasına milyonlarca hayran kazanmışlardı. Aralarında gizli bir çekişme de söz konusuydu.

kucuk-onur2.webp


Küçük İbo olarak bilinen İbrahim Halil Küçük ve Küçük Onur lakaplı Onur Sarıkaya, yıllar geçtikten sonra nasıl değiştiklerine bakın. Küçük İbo, 12 yaşındayken çıkardığı albümle ünlü olmuştu.

kucuk-ibo-onur.jpeg


Şu anda 38 yaşında olan sanatçı, sahnelere yeniden dönüş yaptı.

Küçük İbo, 90’ların sonuna doğru çıkan çocuk şarkıcılar arasında öne çıkmıştı. Kendi ismini taşıyan dizi ve filmlerle o dönemin küçük gözdesi olmuştu.

kucuk-ibo-1.webp


İbrahim Tatlıses’e rakip olarak görülen Küçük İbo’nun yanık sesi hala kulaklarda. Küçük İbo, bugünlerde eski şanını sürdüremese de sevenleri unutmadı. Küçük İbo’nun geçenlerde yaptığı şok edici açıklama ise magazin dünyasını salladı…

kucuk-ibo.jpg


KÜÇÜK İBO'NUN SON HALİ
İbo, “Çok küçükken albüm yapmam ve ünlü olmam yanlıştı. Bugünkü bilgim olsaydı, erken yaşta müzik sektörüne girmekten kaçınırdım. Daha akıllıca kararlar verirdim” dedi.

ibo-1.webpGerçek adı İbrahim Küçük olan popüler şarkıcı, 21 Mart 1984’te Şanlıurfa’da doğdu. Sakarya Üniversitesi Elektrik - Elektronik bölümü mezunu olan tanınmış sanatçı, daha çocukken büyük bir üne sahip olmuştu.


ubo.jpg

Küçük İbo, İbrahim Tatlıses’in Şanlıurfa’da verdiği konserde sahneye çıkarak mikrofonu kapmıştı.


ibo2.webp

Bu şekilde büyük bir ün için ilk adımını atmıştı. Özellikle Hülya Avşar Show’da yer almasıyla çok konuşulmuştu.


onur-sarikaya.webp

İŞTE KÜÇÜK ONUR'UN SON HALİ


onur-2.webp

Küçük Onur’un gerçek adı Onur Sarıkaya’dır ve 25 Temmuz 1982’de doğmuştur.


12
Küçük Onur, Mahsun Kırmızıgül’le birlikte canlı yayında şarkı söylediği için bir anda ünlü olmuştu. Sadece şarkıcılık değil, oyunculuk da yapan Küçük Onur’un adı Onur Sarıkaya’ydı.

k-u-c-u-k-o-n-u-r.jpg

Onur Sarıkaya olarak bildiğimiz Küçük Onur, şimdiki halini gösterdiğinde herkes şaşırdı.


onur3.webp

Küçük Onur’un dizileri ve albümleri çok beğeniliyordu. Küçük Onur’un nasıl değiştiği sosyal medyada çok konuşuldu


onurr.webp
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst