HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

BIST 100 endeksinin en çok kazandıran 5 hissesi

BIST 100 endeksinin en çok kazandıran 5 hissesi​


BIST 100 endeksinin en çok kazandıran 5 hissesi


Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, geçtiğimiz haftayı yükseliş eğilimini devam ettirerek tamamlarken; BIST 100'de en çok yükselen hisse ise Anadolu Grubu Holding oldu.​

Borsa İstanbul BIST 100 endeksi, haftayı yüzde 4,24'lük yükselişle 7.714 puandan tamamladı.
Endekste geçtiğimiz hafta en çok yükselen hisse ise Anadolu Grubu Holding oldu.
Geçtiğimiz haftanın en çok kazandıran 5 hissesi de şöyle sıralandı:

Anadolu Grubu Holding (AGHOL)​

Bir önceki haftayı 152,20 seviyesinden tamamlayan hisse, cuma gününü 197,10'dan noktaladı. Haftalık bazda yüzde 29,5 yükselen AGHOL'de işlem hacmi 1,8 milyar oldu.

Borusan Mannesmann (BRSAN)​

4 Ağustos'u 323,2 seviyesinden kapatan BRSAN, yüzde 29,2'lik haftalık yükselişle 417,80'den cuma gününü noktaladı. İşlem hacmi ise 4,4 milyar lira olarak hesaplandı.

İş Yatırım Menkul Değerler (ISMEN)​

İş Yatırım, 28,10 seviyesinden başladığı haftayı 34,92'ten tamamladı. Hafta içerisinde hisse fiyatı 36 lirayı aşan ISMEN'in işlem hacmi 3,8 milyar lira seviyesinde.

Şekerbank (SKBNK)​

SKBNK, geçen hafta yüzde 22,6 yükselerek, 3,79 seviyesine çıktı. Şirketin işlem hacmi ise 7 milyar lira olarak kaydedildi.

BİM (BIMAS)​

BIMAS, 230,80 seviyesindeki noktaladığı 4 Ağustos haftasının ardından, 11 Ağustos'u 272,70'ten tamamladı. Yüzde 18'den fazla yükselen BIMAS hisselerindeki işlem hacmi 11 milyar lirayı aştı.
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst