HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

En fazla Bitcoin’e sahip şirketler belli oldu

En fazla Bitcoin’e sahip şirketler belli oldu​


En fazla Bitcoin’e sahip şirketler belli oldu

Arkham Intelligence, yatırım ve ticaret platformu Robinhood’un 3 milyar dolarlık ile Binance ve Bitfinex’in ardından üçüncü en büyük Bitcoin sahibi şirket olduğunu duyurdu.​

Robinhood, tek bir cüzdanda sırasıyla 6,4 milyar dolar ve 4,3 milyar dolar değerinde token bulunduran kripto borsaları Binance ve Bitfinex’in ardından üçüncü en büyük Bitcoin sahibi şirket oldu.
Öte yandan Robinhood, üç aylık bir süre zarfında diğer birkaç küçük cüzdandan yaklaşık 118.300 Bitcoin transfer etti.
Cüzdan ise bu kadar büyük miktarda Bitcoin’in gizemli sahibinin kim olabileceğine dair endişelere yol açtığı için geçtiğimiz birkaç ay içinde piyasa gözlemcileri arasında ün kazanmıştı.
Transferler, bu yılın başlarında bir Bitcoin ETF’i için başvuruda bulunan finans devi BlackRock’a ait Bitcoin varlıklarından, kullanıcılarının varlıklarını bir cüzdana kaydıran kripto borsası Gemini’ye kadar çeşitli spekülasyonlara yol açmıştı.
Arkham temsilcileri de bu tokenların kripto ticaret firması Jump Trading tarafından saklandığını doğruladı.
BitInfoCharts’ın verilerine göre ise 8 Mart’ta yapılan ilk işlemlerin ardından 14 Temmuz’a kadar büyük miktarlarda Bitcoin transfer edilmeye devam edildi.
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst