HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.


Yaklaşan belediye seçimleri öncesi iktidara yönelik eleştirilerini artıran Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'dan dikkat çeken bir hurma hesabı geldi.

Fatih Erbakan, dar gelirli bir ailenin sadece hurma, pide, çay ve su ile ramazanı geçirmesi durumunda bile 11 bin lira masraf çıktığını söyledi ve ekledi: 'İnsanları açlık grevine mahkum ettiniz.'

Belediye seçimleri öncesi AK Parti ile masada uzlaşamayan Yeniden Refah, iktidara yönelik muhalefetini giderek daha sertleştiriyor.​


Belediye seçimleri öncesi AK Parti ile masada uzlaşamayan Yeniden Refah, iktidara yönelik muhalefetini giderek daha sertleştiriyor.


Fatih Erbakan, emekli ve dar gelirlinin tükenme aşamasında olduğunu yaptığı bir hurma hesabıyla seçmenine anlattı.​


Fatih Erbakan, emekli ve dar gelirlinin tükenme aşamasında olduğunu yaptığı bir hurma hesabıyla seçmenine anlattı.

Fatih Erbakan'ın sosyal medyada da geniş yankı bulan konuşmasındaki ilgili bölüm şöyle​


Fatih Erbakan'ın sosyal medyada da geniş yankı bulan konuşmasındaki ilgili bölüm şöyle 👇


' 'da tek bir hurma tanesi 8 liraya satılıyor. Gittik gözümüzle gördük. 'da 15 liraya kadar çıkıyor.

Şimdi hesabı şöyle yapalım; 4 kişilik bir aile, kişi başına iftarda üç tek hurma yiyecek, 2 bardak çay içecek, 2 bardak su içecek ve çeyrek pide yiyecek. Aynısını sahurda da yaparsa sadece bu ailenin masrafı 11 bin liraya dayanıyor.

Siz emekliye 10 bin, asgari ücretliye 17 bin lira veriyorsunuz.

Hurma, çay, su ve çeyrek pide masrafı sadece 11 bin lira. Bu ne demek biliyor musunuz? Siz milyonları açlık grevine mahkum etmişsiniz!'
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst