HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Girişimci kadınların arzusu, Larnaka'nın alternatif olmaktan çıkması

Girişimci kadınların arzusu, Larnaka'nın alternatif olmaktan çıkması​


GİKAD ve Gİ-KA KOOP Başkanı İçim Çağıner Kavuklu, özellikle turizm için Larnaka Havalimanı’nın alternatif olmaktan çıkması gerektiğini söyledi.

ZgotmplZ


Kıbrıs Türk Girişimci İş Kadınları Derneği (GİKAD) ve Girişimci Kadınlar Kalkındırma Kooperatifi (Gİ-KA KOOP) Başkanı İçim Çağıner Kavuklu, yönetim kurulu ve kurucu üyeler ile birlikte Ercan Havalimanı’nı ziyaret etti.
GİKAD’dan yapılan yazılı açıklamaya göre heyet Ercan Havalimanı'nda Girişimci Kadınlar Kalkındırma Kooperatifi’nin ürettiği ürünlerin satışının yapıldığı “Old Bazaar”, GİKAD kurucu üyelerinden Sema Özdemir Akbel’in “Sıfır atık ileri dönüşüm” sergisini gezdi.

178232cAMOgpr_gikad-ercan-havalimani-5-.jpg


Konuyla ilgili açıklamasında Ercan Havalimanı’nda kooperatifin ürünlerinin satılmasının önemine dikkat çeken Kavuklu, “Özellikle ülkemizdeki kırsal kesimde üreten kadıların pazara ulaşması ve Kıbrıs’ın kültürel ürünlerinin tanıtılması açısından Ercan Havalimanı’nda yer alması bize yeni bir kapı açmıştır. Bu yüzden çok mutluyuz.” dedi.
Büyük bir yatırım olan Ercan Havalimanı’nı beğenmemenin mümkün olmadığını belirten Kavuklu, hedeflerinin direkt uçuşların açılmasıyla on binlerce yolcuyu Ercan Havalimanı’nda görebilmek olduğunu söyledi.


178235quDe41i_gikad-ercan-havalimani-2-.jpg


Yurt dışından hava ulaşımı ile adaya gelen yolcuların Ercan Havalimanı'nı kullanması arzusunda olduklarını dile getiren Kavuklu, özellikle turizm için Larnaka Havalimanı’nın alternatif olmaktan çıkması gerektiği görüşünü ifade etti.
Kavuklu Türkiye’den KKTC’ye uçak seferlerinin de artmasıyla Ercan Havalimanı’nın canlanması gerektiğini de söyledi.

17823PC4XmJAj_gikad-ercan-havalimani-3-.jpg
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst