HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Neva Yalı İzmir'in Cumhuriyet'in 100. yılı için hazırladığı reklam tüyleri diken diken etti​


Rönesans Konut Geliştirme'nin prestijli projesi Neva Yalı İzmir, Cumhuriyet'in 100. yılını özel bir reklam filmi ile kutluyor. Film, Cumhuriyet'in nasıl bayram ilan edildiğini anlatıyor ve "Coşkumuz Hep İlk Günkü Gibi" mesajını taşıyor. Reklam filmi, Alaaddin reklam ajansı tarafından hazırlanıp dijital kanallarda ve online mecralarda yayınlandı.


Rönesans Konut Geliştirme'nin prestijli projesi Neva Yalı İzmir, Cumhuriyet'in 100. yılını Cumhuriyet'in nasıl bayram ilan edildiğine odaklanan özel bir reklam filmi ile kutluyor. "Coşkumuz Hep İlk Günkü Gibi" mesajını taşıyan film, Alaaddin reklam ajansı tarafından hazırlandı.

CUMHURİYET'İN NASIL BAYRAM EDİLDİĞİ ANLATILIYOR​

Neva Yalı , Cumhuriyet'in 100. Yılına özel hazırladığı reklam filmini dijital kanallarından ve online mecralarda yayınladı. "Coşkumuz Hep İlk Günkü Gibi" mesajını taşıyan film, Cumhuriyet'in ilk kez bayram ilan ediliş hikayesini tarihsel bir perspektif ile günümüze taşıyor.

Neva Yalı İzmir 'Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl 'Bayram' oldu?'

İZMİR'DE YAPILAN İLK KUTLAMA​

Alaaddin imzasıyla, Hacıyatmaz Film prodüksiyonluğunda, yönetmen Ece Göksu tarafından çekilen reklam filmi, titiz bir çalışmayla geçmiş dönemin yansıtarak Cumhuriyet'in ilk yıllarında İzmir'de yapılan bir tebliğin, bayram kutlamalarını nasıl değiştirdiğini anlatıyor. "Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl bayram oldu?" sorusuyla açılan film, 1924 yılında İzmir'de valilikten yapılan kutlama tebliği ve bu önemli güne hazırlanan insanların görüntüye gelmesinin ardından günümüze uzanıyor, Cumhuriyet coşkusunun 100 yıldır değişmediğini yaratıcı bir yaklaşımla bizlere sunuyor.

Neva Yalı İzmir 'Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl 'Bayram' oldu?'

ALİ İNCİ: COŞKU VE SARSILMAZ BAĞLARIMIZI ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINA BORÇLUYUZ​

Filmin, başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'nin Cumhuriyet coşkusuna vurgu yaptığını ifade eden Neva Yalı İzmir Pazarlama Direktörü Ali İnci "İzmir'in öncü ruhu ve Cumhuriyet'in ilk yıllarından bugüne koruduğumuz coşku ve sarsılmaz bağların bir neticesi olarak, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm Cumhuriyet kahramanlarına minnet borçluyuz. Bu doğrultuda onların gelişim ve büyüme vizyonunu günümüze taşımayı sürdürecek, Türkiye'nin hedeflerinin bir parçası olmaya devam edeceğiz" dedi.

Neva Yalı İzmir 'Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl 'Bayram' oldu?'

Neva Yalı İzmir "Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl "bayram" oldu?" Film Künyesi​

 • Reklam Ajansı: Alaaddin​
 • Reklam veren: Rönesans Konut Geliştirme / Neva Yalı İzmir​
 • Reklam veren Yetkilisi: Ali İnci​
 • Kreatif Grup Liderleri: Gözde Keçeci, Sezgin Rızaoğlu​
 • Kreatif Ekip: Aykan Usta, Eren Karakurum, Gamze Süngü, Begüm Türkmen​
 • Grafik: Harun Yılmaz​
 • Müşteri İlişkileri: Selin Evirgen, Gökhan Soğancılar​
 • Yapımevi: Hacıyatmaz Film​
 • Prodüktör: Elif Özdemir Serter/Şebnem Gülduman​
 • Yönetmen: Ege Göksu​
 • DOP: Emre Tanyıldız​
 • Müzik: MCE​
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst