HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Red Dead Redemption Switch ve PlayStation 4'e Geliyor: Hayaller Başka Bahara

Rockstar Games cephesinde uzunca bir süredir Red Dead Redemption ile alakalı kıpırtılar vardı. Oyuncular efsane oyunun remastered sürümüyle PC kanadına geleceğini düşünürken yapılan duyuruya göre oyun Nintendo Switch ve 10 yıllık PlayStation 4 konsoluna ek olarak geriye uyumluluk ile PlayStation 5'e geliyor.
İ
Bize Hayatını Anlat, Hangi Oyun Karakteri Olduğunu Söyleyelim!

Bize Hayatını Anlat, Hangi Oyun Karakteri Olduğunu Söyleyelim!​


Yeni Çıkacak Bu Oyunlardan Hangisini Oynamalısın?

Yeni Çıkacak Bu Oyunlardan Hangisini Oynamalısın?​

Red Dead Redemption bundan tam 13 yıl önce Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkış yapmıştı.​


Oyuncular ise uzunca bir süredir efsane serinin bu halkasını PC'de ve yeni nesil konsollarda oynayabilmek için Rockstar Games'e çağrı yapsalar da oyun yalnızca bahsi geçen iki konsolda sıkışıp kalmış durumdaydı.

Geçtiğimiz haftalarda ise Red Dead Redemprion remake iddiaları iyiden iyiye alevlenmişti.​


Red Dead Redemption Redemption Remastered Yolda Olabilir!

Red Dead Redemption Redemption Remastered Yolda Olabilir!​

Ancak Rockstar Games topu ters köşeye attı!​


Resmi hesaptan yapılan duyuruya göre Red Dead Redemption Nintendo Switch ve çıkışını 10 yıl önce gerçekleştirmiş olan PlayStation 4 konsolları için çıkış yapmaya hazırlanıyor. 17 Ağustos tarihinde bu konsollara gelecek olan oyun yanında Undead Nightmare ek paketini de içerecek.​

Oyuncularda ise hayal kırıklığı ile karışık bir kızgınlık havası hakim.​


Oyuncularda ise hayal kırıklığı ile karışık bir kızgınlık havası hakim.


Oyunu PlayStation 5 ve Series X/S gibi güncel konsolların yanında günümüz teknolojisi ile PC'de de deneyimlemek isteyen oyuncular bunun yerine PS4, geriye uyumluluk sayesinde PS5 ve Switch platformları için gelen çıkış haberi karşısında haliyle hayal kırıklığı yaşadılar.

"Rockstar son zamanlarda neden bu kadar saçma kararlar alıyor?"​


Rockstar son zamanlarda neden bu kadar saçma kararlar alıyor?

"Rockstar hayranı olmak çok zor."​


Rockstar hayranı olmak çok zor.Sen Bir Oyun Karakteri Olsan Hangisi Olurdun?

Sen Bir Oyun Karakteri Olsan Hangisi Olurdun?​


Ailenize Oyun Oynamayı Sevdirebilecek 10 Oyun

Ailenize Oyun Oynamayı Sevdirebilecek 10 Oyun​

"Bu utanç verici. 13 yıllık bir oyunun bir portu için 50 dolar... Yeniden yapım yok, yeniden düzenleme yok, PC portu yok, 60 FPS yok."​


Bu utanç verici. 13 yıllık bir oyunun bir portu için 50 dolar... Yeniden yapım yok, yeniden düzenleme yok, PC portu yok, 60 FPS yok.

Peki Red Dead Redemption PC sürümü ne alemde?​


Peki Red Dead Redemption PC sürümü ne alemde?


Oyuncuların merak ettiği esas mesele ise oyunun PC kanadına ve yeni nesil konsollara gelip gelmeyeceği. Rockstar Games cephesinden henüz konuya ilişkin bir açıklama gelmiş değil ancak hayal kırıklıklarına rağmen oyuncular PC portunu beklemeye devam ediyorlar.​
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst