HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Şehit Haberleri Sonrası Provokatif Paylaşım Yapan Çok Sayıda Kişi Gözaltına Alındı

Şehit Haberleri Sonrası Provokatif Paylaşım Yapan Çok Sayıda Kişi Gözaltına Alındı​


İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından şehit haberleri sonrası provakatif paylaşım yapan 18 kişinin gözaltına alındığını duyurdu. propagandası yaptığı tespit edilen hesapların çoğu ise yine yurtdışında çıktı.

Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan 9 askerin ardından sosyal medyada prooakatif paylaşımlar yapan kişilere yönelik operasyon düzenlendi.​


Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan 9 askerin ardından sosyal medyada prooakatif paylaşımlar yapan kişilere yönelik operasyon düzenlendi.İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, şu ana kadar Bölücü Terör Örgütünü (BTÖ) öven, propagandasını yapan ve yanıltıcı bilgiyi alenen yayan 170 hesap yönetici ve kullanıcısının tespit edildiğini duyurdu.​


İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, şu ana kadar Bölücü Terör Örgütünü (BTÖ) öven, propagandasını yapan ve yanıltıcı bilgiyi alenen yayan 170 hesap yönetici ve kullanıcısının tespit edildiğini duyurdu.


133 şüphelinin yurt dışında olduğu belirlendi ve haklarında adli işlemler başlatıldı. 37 kişinin ise yurt içinde olduğu tespit edildi. 18 şüpheli adreslerine yapılan operasyonla gözaltına alınırken 19'u için arama çalışmaları devam ediyor.​


133 şüphelinin yurt dışında olduğu belirlendi ve haklarında adli işlemler başlatıldı. 37 kişinin ise yurt içinde olduğu tespit edildi. 18 şüpheli adreslerine yapılan operasyonla gözaltına alınırken 19'u için arama çalışmaları devam ediyor.


Ali Yerlikaya'nın paylaşımı​

 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst