HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.


Yalı Çapkını yeni bölümü yayınlanıyor mu? Ateş Kuşları yeni bölümü yayınlanıyor mu? TV kanallarının güncel yayın akışlarına göre 26 Nisan Cuma akşamı, 'Arka Sokaklar', 'Ateş Kuşları', 'Gaddar', 'Kara Ağaç Destanı', 'Kızılcık Şerbeti' ve 'Yalı Çapkını' dizileri yeni bölümleriyle ekrana geliyor.

1713525304324.png

Dizisi Konusu:

Arka Sokaklar dizisinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan bu yürekli polisler, “birliktelik ruhu” ve “mücadele azmiyle” minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşarak suçluların korkulu rüyası olmaktadırlar. Ekip görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet amiri Rıza Baba olur.

1713525342084.png

Dizisi Konusu:

Aşkımız Yeter dizisinde, Ecem ve Cenk 3 yıldır evli olan mutlu bir çifttir fakat evliliklerindeki cicim ayları geride kalmaya başlamış, fikir ayrılıkları ve tartışmalar artmaya başlamıştır. Hatta kimi zaman umutları kırılır ve evliliklerini sürdüremeyeceklerini düşünürler. Fakat her gecenin sabahında birbirlerine tutunur, sevgilerinden güç alarak her tatsızlığın üstesinden gelmeyi başarırlar.

1713525373152.png

Ateş Kuşları Dizisi Konusu:

Riva yakınlarında derme çatma bir işletme: Ateş Kuşları Mola Yeri. Yazın tatilcilere köfte ekmek satıp araba yıkama hizmeti veriyorlar, kışın kamyonculara çorba verip lastikçi işletiyorlar. Beş kardeş, gece gündüz çalışıp geçinmeye çalışıyorlar. Ama gerçekte bu aile çok büyük bir sır saklıyor. Çocukluklarından beri bir cinayetin gölgesinde yaşıyorlar, sırlarını ve çok bağlı oldukları ailelerini korumaya çalışıyorlar. Onlar aslında kardeş değil, kendilerine Köksüzler diyen beş sokak çocuğu. Kimlikleri bile yok. Onları dilendiren dilenci çetesinin reisinden kaçmışlar, yıllarca sokağı ev, göğü çatı bilerek hayatta kalmaya çalışmışlar. Ama şimdi, çok zor şartlarda kurdukları mütevazı hayatları tehdit altında. Ateş Kuşları, gözbebekleri Gülayşe'lerinin mutluluğuyla tüm ailenin yıkımı arasında bir seçim yapmak zorunda.

1713525404550.png

Dengeler: Biri Olmak Dizisi Konusu:

Ferit Kamacı, profesyonel boksör olma yaşını geçmiş ama boksör olma hayalinden vazgeçmemiş biridir. Çocukluğundan beri bambaşka bir hayatın hayaliyle yaşan Ferit, kendisini adım adım suç, şiddet, hırs ve intikam dolu bir dünyanın içinde bulur. Gerçekleşmemiş ihtimallerle birlikte çocuk ruhunu ve naifliğini arkasında bırakmak zorunda kalan Ferit, “biri olma” yolunda çok şey feda edecektir.

1713525434567.png

Dizisi Konusu:

Doğu’da görev yapan bir asker Dağhan. İki senedir ayrı memleketinden... Yaşadığı bazı travmatik olaylar sonrası biraz kafa izni yapmak için dönüyor. Ama mahallesine döndüğünde hiçbir şeyi bıraktığı gibi bulamıyor. Ayrı olduğu sevgilisi Aydan ortadan kaybolmuş. Onunla öyle tutkulu bir aşkları var ki ayrıyken bile tam ayrı değiller, bu yüzden onu bulamamak çok koyuyor Dağhan'a... Ailesi dağılmış, kız kardeşinin adamın biriyle kaçtığını öğreniyor, erkek kardeşi okulu bırakıp pis işlere girişmiş, babası ve annesi küs. Evi ayakta tutan Dağhanmış meğer, o gidince her şey dağılmış. Mahallede de işler eskisi gibi değil, kötü kötü tipler sarmış ortalığı, eski arkadaşları çeşitli yasa dışı işlere bulaşmış. Böyle kaotik bir ortamda bir de Müdür denen tip çıkıyor ortaya. Dağhan'a bir iş teklif ediyor: “Tetikçilik”. Dağhan başta şiddetle reddetse de en yakın arkadaşı Samet’i korumak için kendini belanın ortasında buluyor. Samet ölünce onun Müdür’e olan borcunu ödemek için tetikçilik yapmayı kabul ediyor Dağhan, yoksa Samet’in çocuğu ve karısı ölecek! Sevgilisi Aydan’ın başka bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra psikolojisi hepten bozuluyor. Onu geri kazanma hayalleri suya düşüyor. Bir yandan da yaptığı iş yüzünden ailesinin, sevdiklerinin tehlikeye girdiğini fark ediyor. Hem bu işi yapıp hem sevdiklerini korumak gaddarlaşması demek...

1713525476283.png

Gibi Dizisi Konusu:

Yılmaz (Feyyaz Yiğit) ve İlkkan (Kıvanç Kılınç), sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaştır. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri saç baş yolduracak seviyeye getirirler. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali. Gibi dizisi, Yılmaz ve İlkkan'ın 12 farklı hikayesinden oluşacak.

1713525513403.png

Kara Ağaç Destanı Dizisi Konusu:

1950’li yıllarda Kara Ağaç Ovası’nda irili ufaklı ne kadar toprak sahibi ağa varsa hepsinden toprağını zorla alarak toprağını büyüten Harranlı Celal Ağa (Olgun Şimşek), babasının aksine herkes tarafından sevilen ve adaletiyle ünlü oğlu Ömer (Emre Kıvılcım) ve köye intikam yemini ederek gelen yabancı Sultan (Meltem Akçöl) Kara Ağaç’ın kaderini yeniden yazacak. Geçmişin sırlarını üzerinde toplayan Kara Ağaç’ta her düğüm çözüldükçe farklı bir kapı aralanacak. Kara Ağaç Destanı’nda her aşk, kurak toprakların, sert rüzgarların içinde savrulup duracak.

1713525543147.png

Kızılcık Şerbeti Dizisi Konusu:

İyi eğitimli bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra iki kızını tek başına ve inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım'ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarıdır. Fakat Doğa'nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl hamile kalarak erkek arkadaşıyla evlenmeye karar vermesiyle hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, kızının kocasının ailesiyle tanıştığında daha da şaşkına döner. Doğa'nın sevgilisi Fatih'in (Doğukan Güngör) ailesi oldukça muhafazakar bir ailedir. Kıvılcım, kızının hayata farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünürken, Doğa ise Fatih ile aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğini inanır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

1713525579896.png

Dizisi Konusu:

Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu'na ait olan Yalı Çapkını'nda Gaziantep’in köklü ailelerinden olan Korhan Ailesi’nin direği Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) zapt edilemeyen torunu Ferit’i (Mert Ramazan Demir) hizaya getirmek için onu evlendirmeye karar vermesiyle gelişen olaylar anlatılıyor.
 
Son düzenleme:
HİÇ BİRİNİ İZLEMİYORUM :D
 
yok canım ya ben tv izlemiyorum :D yani birşeye bakma gerek duymuyorum :p
 
E Canım Yaşama Ozaman Bu Dünyada :bgemm0:
 
asıl sen yaşama öküz tv izlemiyorum diye yaşmayayım mı teneke senei :S
bence tv çok zararlı aynı biz insanlar gibi :/
bence hepimiz ölelim :D
dünya nefes alsın
 
Ne Bilim Olum Garipsin Yane Haber De Izlemıyosun Dünyadan Bi Habersin Acil Bişey Olsa Bilemiceksin Neoldugunu Allahın Uyuzu Seni :muvzpp:
 
yandaş medyanın ne haltını izleyeyim
hadi hepsini geçtim
haberin %99 kesmek dövmek kaza katliam ile dolu
insanın sadece psikolojisini bozuyor
böyle haber kanalları dünyanın hiç bir yerinde yok
 
Canım Benim İllah Onu Izlemek Zorunda Degilsin Yane Bir sürü Haber Kanallari Var :D
 
Hangisini İzledin Yavrum Tavsiyen Varmı :n938mk::n938mk:
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst