HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Qupido

Yönetici
Katılım
7 Ağu 2023
Mesajlar
1,256
Tepkime puanı
828
Puanları
113
Venüs Aslan burcunda geri hareketteyken yapılmayacaklar listesi yapsak yeridir. Astrologlar Venüs retrosunda ilişkilerde krizlerin söz konusu olacağını, cinsellikte hayrete düşürecek entrika ve kazalar oluşabileceğini söylüyor. Neler olabilir, nelere dikkat etmeliyiz, gelin bir bakalım...Venüs retroda bu yüzden özellikle 10- 22 Ağustos tarihlerinde ilişkilere ve parasal konulara dikkat edin!​


Venüs retroda bu yüzden özellikle 10- 22 Ağustos tarihlerinde ilişkilere ve parasal konulara dikkat edin!

Bir de üstüne Venüs retro iken Uranüs ile kare açı yapıyor!​


Bir de üstüne Venüs retro iken Uranüs ile kare açı yapıyor!


Astrolog Dinçer Güner, Venüs ile Uranüs karesi için 'Ani başlayan ve biten ilişkilerin yanı sıra, mevcut ilişki ve ortaklıklarda geçmişte yaşanan ve çözülmeyen sorunların yeniden gündeme gelmesi demektir' diyor.

"Bu dönem cinsel ve duygusal ilişkilerde kazalara ve krizlere dikkat!"​


Bu dönem cinsel ve duygusal ilişkilerde kazalara ve krizlere dikkat!


'Sürpriz ani harcamaların ortaya çıkışı ve garip kazaları. İlişkiler açısından pek keyifli değil. Kimsenin sınırlarını zorlamamak en güzeli' diyen Güner'in açıklamalarına bakara bu aralar sevgiliden uzak dursak iyi olur ...

"Boğa, Aslan, Akrep, Kova ve yükselen burcu bu olanların ekstra dikkat etmelerinde fayda var."​


Boğa, Aslan, Akrep, Kova ve yükselen burcu bu olanların ekstra dikkat etmelerinde fayda var.


Güner, 'Herkes ucundan kıyısından etkilenecek olsa da ama özellikle bu çok daha dikkat etmeli' diye ekliyor.

Ayrıca bu hafta tüm güzellik, kuaför, estetik gibi işleri perşembe ve sonrasına bırakmakta da fayda var.​


Ayrıca bu hafta tüm güzellik, kuaför, estetik gibi işleri perşembe ve sonrasına bırakmakta da fayda var.


Yaygın inanışa göre, Venüs Aslan'da retro iken ne yaptırdığımız değişimden memnun olabiliriz ne de dışardan övgü alabiliriz...
İşte o tweet:​


Venüs Aslan retrosu sürecinde eşinizden ayrı kalmanız önerilir. Bu dönem, karşılıklı olarak değerlerimizi sorguladığımız ve birbirimize kendi içsel değersizliklerimizi yansıttığımız bir süreçtir. Maddi göstergelere olan ihtiyaç, insanın kendi değerini ve egosunu besleme gerekliliğinden kaynaklanır.​


Venüs Aslan retrosu sürecinde eşinizden ayrı kalmanız önerilir. Bu dönem, karşılıklı olarak değerlerimizi sorguladığımız ve birbirimize kendi içsel değersizliklerimizi yansıttığımız bir süreçtir. Maddi göstergelere olan ihtiyaç, insanın kendi değerini ve egosunu besleme gerekliliğinden kaynaklanır.


Bu durum, aşırı harcamalar yapmamıza ve karşımızdaki insanlara yük bindirmemize sebep olur. Ruhumuz boş olduğunda maddesel şeylere yöneliriz. Ancak unutmayın ki, değersiz değilsiniz; sadece değerlerinizi değerlendiriyorsunuz.

Ne zamana kadar dikkat etmeliyiz?​


Ne zamana kadar dikkat etmeliyiz?


Bu süreçte, ilişkisine ve kendi değerine sarılan fakat kendi sınırlarını aşmayanlar kazanacaktır. 5 Eylül'e kadar hem kemerlerinizi hem de dişlerinizi sıkmanız gerekecek.
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst