HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Qupido

Yönetici
Katılım
7 Ağu 2023
Mesajlar
1,169
Tepkime puanı
705
Puanları
113

Z kuşağının en iyi 11 moda trendi: Y2K severler 'gözleri döndürme arzusuna sahip'​


Zamanın zevk belirleyicileri olarak başı çeken gençler ve yirmili yaşlarındaki moda tutkunları, 90'ların ve 2000'lerin başındaki ölü stil trendlerini yeniden diriltme, eski moda görünümlere yeni bir hayat verme ve Y kuşağını bir kez olsun dolaplarının arkalarını karıştırmaya zorlama sanatında ustalaştılar. - Y2K şık kıyafetlerini görevden aldı.

NYC merkezli ünlü stilisti Samantha Brown, The Post'a şunları söyledi: "Z kuşağı modada ilerleme kaydediyor çünkü genç, taze ve tamamen havalı ve rahat görünmeye çalışıyorlar." "Tarzın ne olduğunu belirliyorlar ve her [yeniden ortaya çıkan] trendi kendilerine ait hale getiren 'BT' kızlarını izliyorlar."

Sydney Sweeney (26), Bella Hadid (26), Sophia Richie (25) ve Kendall Jenner (27) gibi birinci sınıf avangardlar, "açık sütyen" gibi Z kuşağının onayladığı görünümlerle moda tutkunları için çıtayı yükseltti. ” trendi, “mikro gölgeli güneş gözlüğü” trendi ve “şortlar”.

Ve öyle görünüyor ki yeni milenyum çılgınlığı kalıcı olacak.

İşte kaçamayacağımız 11 Z kuşağı moda trendine bir bakış.

NYC merkezli ünlü stilisti Samantha Brown, The Post'a şunları söyledi: Z kuşağı modada ilerleme kaydediyor çünkü genç, taze ve tamamen havalı ve rahat görünmeye çalışıyorlar.

NYC merkezli ünlü stilisti Samantha Brown, The Post'a şunları söyledi: "Z kuşağı modada ilerleme kaydediyor çünkü genç, taze ve tamamen havalı ve rahat görünmeye çalışıyorlar."NYPost Fotoğraf İllüstrasyonu

Çözülmüş pantolon​

TikTok kullanıcısı Millie Bobby Brown ve Kim Kardashian, pantolonları açık.Ünlüler ve sosyal medya fenomenleri, toplumsal isyanın şık bir biçimi olarak pantolonlarının düğmelerini açıyor.
Düğmelerini ilikleme düğün çiçeği. Cesur öncüler moda adına kot pantolonlarının, eteklerinin ve pantolonlarının düğmelerini açıyorlar . Z kuşağının açık veya düğmeleri açık pantolon trendi, 19 yaşındaki Millie Bobby Brown, 27 yaşındaki Doja Cat ve hatta 42 yaşındaki X kuşağı Kim Kardashian gibi belalı güzellerin rüzgarın göbek delikleri ile bikini çizgileri arasındaki tenine çarpmasına izin verdiğini gösteriyor.

Açık sütyen​

Açık sutyen trendinde Sydney Sweeney ve TikTok kullanıcısı.

Sydney Sweeney gibi yüksek profilli posterler, Z kuşağının çekici kızları arasında göz kamaştırıcı açık sütyen trendini popüler hale getirdi.
Sydney Sweeney ve Scarlett Johansson gibi gösterişçiler son zamanlarda olağanüstü oyunculuk becerilerinin ötesinde gösteriş yapmalarıyla övülüyor. Beyaz perde sirenleri , Haziran ayındaki Cannes Film Festivali'nde hayranlara çok görünür sütyenlerine bir göz atarken moda çanları çaldı . Genç moda tutkunları tarafından sosyal medyada hızla benimsenen görünüm, viral olarak "uluslararası gardırop arızası" olarak selamlanıyor.

Sütyen Yok​
Z kuşağı göğüsleriyle son derece gurur duyuyor ve bunu göğüsleriyle söylüyorlar. Artık cömert göğüslerini balenli iç çamaşırı gibi rahatsız edici gereçlerle bağlamaya istekli olmayan yirmili yaşlarının başındaki kadınlar, göğüslerinin gevşek kalmasına izin vermek için sutyenlerini bırakıyorlar . #NoBra damgasının 691,2 milyon görüntülemeye ulaştığı TikTok'ta meme özgürleştirme hareketinin bir savunucusu, "Özgür olsunlar" diye bağırdı .

Kot pantolon ve güzel bir üst​

42 yaşındaki Paris Hilton, 2000'li yılların başında kot pantolon ve güzel bir üst giymişti.

Paris Hilton, 2000'li yılların başından bu yana "kot pantolon ve güzel bir üst" görünümünün kraliçesi olarak uzun süredir saygı görüyor.


27 yaşındaki Kendall Jenner, 30 Haziran 2023'te New York City'deki West Village'da görülüyor.

Kendall Jenner, modaya uygun Y2K tarzında rahat bir görünüm yaratmasıyla tanınıyor.
Basit tutun tatlım - bu, 90'ların sonu ve 2000'lerin başındaki "kot pantolon ve güzel bir üst" modasının stil havası ve şimdi hayatta ikinci bir şans elde ediyor . Şu anda 42 yaşında olan divanın 20'li yaşlarında dini bir şekilde taktığı Paris Hilton'dan ilham alan moda, Kendall Jenner, Sophia Richie ve hatta Taylor Swift gibi günümüzün genç ilgi odağı hırsızları tarafından benimsendi. Katılımcı ateşliler, bir çift bol kot pantolon ve sevimli bir kısa üst ile trendi alt etme eğiliminde görünüyorlar.

Burnun ucundaki mikro gölgeler​

Jordan Harper'ın güneş gözlüğü takması Z kuşağı arkadaşı tarafından utandırıldı.

Y kuşağı TikTok kullanıcısı Jordan Harper, güneş gözlüklerini hiç de havalı olmayan bir şekilde taktığı için onu açıkça azarlayan Z kuşağı bir arkadaşı tarafından hedef alındı.
Z kuşağının büyükleri şüpheli olabilir tatlım; özellikle de güneş gözlüğünüzü yanlış şekilde taktığınızı yakalarlarsa. Çerçeveler çok büyükse ya da moda failinin yüzünün çok gerisine yerleştirilmişse, güneş gözlüğü takmak kadar masum bir şey 27 yaş üstü herkese karşı kullanılabilir ve kullanılacaktır. İnternette, talihsiz bir Millennial kadın, güneş gözlüklerini yanlış konumlandırdığı için çok daha genç bir kız arkadaşı tarafından acımasızca "zorbalığa uğradı" ve çifti burnunun üstüne doğru tünemediği için onu azarladı. Doğru yerleştirmeye ek olarak, Bella ve Gigi gibi modaya uygun biletler, modern bomba için temel olarak mikro gölgeler (90'larda popüler hale gelen küçük güneş gözlükleri) zorunlu hale getirdi.

Kalın kemer​

Jennifer Lopez, Bella Hadid ve Britney Spears iddialı kemerlerde.

Bella Hadid ve diğer üstün Z kuşağı kızları, daha önce Jennifer Lopez ve Britney Spears gibi isimler tarafından popüler hale getirilen iddialı kemer görünümünü yeniden canlandırdı.
Y2K severler, havalı kalın bel kemeri trendini yeniden canlandırmak için hiç vakit kaybetmediler . Görünümde Bella Hadid, Dua Lipa ve Vanessa Hudgens gibi gösterişli kişilerin, daha önce 2000'li yıllarda stil ikonları Britney Spears, Jennifer Lopez ve Cameron Diaz tarafından popüler hale getirilen bir tarzda, kalçalarının üzerine büyük bir kayış taktığı görüldü. Görünümün yeniden canlanması sayesinde, sosyal medyadaki Z kuşağı artık gösterişli kemerlerle kendi moda ifadelerini yaratmak için çabalıyor .

Jortlar​

28 yaşındaki Gigi Hadid, Haziran 2023'te New York'ta şort giyiyor.

Stil ikonu Gigi Hadid, bir zamanların korkulan "jorts" görünümünü geri getiren birçok parlayan yıldızdan biri.
Dizin hemen üstünde biten bir kot şorttan daha iyi ne olabilir? Gigi Hadid (28) ve Emily Ratajkowski (32) gibi chicchi trend belirleyicilerine sorarsanız, hiçbir şey yok. Ateşli yıldız adayları, yakın zamanda TikTok #Jorts hashtag'i altında 736,6 milyon moda hayranını fırtına gibi ele geçiren, bir zamanlar reddedilen kargoları kullanırken görülenler arasında yer alıyor .

Karısını memnun edenler (kızlık soyadı karısını dövenler)​

Jeremy Allen White, karısını döven/karısını memnun eden kolsuz bluz giyiyor.

"Ayı" iri Jeremy Allen White genellikle Z kuşağının "eşini memnun etme" olarak yeniden adlandırdığı sarılan beyaz atlet sporunu yapıyor.
Hiçbir şey üzerinize tam oturan, hafif bir atlet giyip şehre meydan okumaktan daha güzel olamaz; özellikle de görünümün adını acımasız bir kabustan ziyade şık bir ikram gibi görünecek şekilde yenilediyseniz. Her ne kadar Z kuşağı, 1950'lerin başında tartışmalı "karısını döven" lakabını kazanan, ancak "The Bear" yıldızı Jeremy Allen White (32) gibi günümüzün kalp atışlarını hızlandıran kolsuz tişörtü sevse de, yeni bir marka başlattılar. "Çırpıcı" kelimesini "memnun edici" kelimesiyle değiştirmeye yönelik viral baskı. Z kuşağı moda fenomeni Jace Martinez daha önce The Post'a şöyle demişti : "2023'te, aile içi şiddeti artık normalleştirmeyen bir kültürde, pek çok insanın bu terimi gelişigüzel atması pek doğru değil."

Kot üstü elbise trendi​

Kelly Clarkson ve Rita Ora kot pantolon üzerine elbise trendinde.

Z Kuşağı ve Y Kuşağı, 2000'li yılların ortalarında moda tutkunlarını kısa süreliğine büyüleyen kot pantolon üzeri elbise görünümünü memnuniyetle benimsedi.

2000'li yılların zevkini taşıyan lezzet tutkunları, yeni canlanan kot pantolon üstü elbise trendine kafa yoruyor. Daha net anlaşılamayacak bir isme sahip olan Y2K tarzı çılgınlığı, moda tutkunlarının bir çift flare veya bedene oturan denim pantolonun üzerine fırfırlı bir elbise giymesini sağlıyor . 2002 American Idol zaferinin ardından ilk kez Kelly Clarkson'un yanı sıra Disney Channel'ın eski çocuk yıldızları Miley Cyrus ve Ashley Tisdale'in beğenisiyle popüler hale getirilen bu sıra dışı kıyafet, hem çevrimiçi hem de çevrimiçi olarak günümüzün gösterişli kızları üzerindeki hakimiyetini yeniden kazandı. Hollywood.

Pantolon yok​

26 yaşındaki Kylie Jenner, Instagram'da pantolon giymiyor.

Kylie Jenner, pantolonsuz moda trendiyle büyüledi ve Instagram'da 2,9 milyondan fazla beğeni aldı.kyliejenner/Instagram
Şimdi bu onları nefes nefese bırakıyor . Altlardan rahatsız olamayan ateşli hatunlar, moda öncüsü "pantolon yok" hareketinin bir parçası olarak herkesin görmesi için çıplak bacaklarını cesurca gösteriyorlar . Süpermodeller Kendall Jenner ve Bella Hadid, 2022'nin sonlarında pantolonsuz gösterişi yönettiler. Ancak bacaklarını şık bir şekilde Instagram'da sergileyerek uzun bacaklı görünümünü sosyal medya stratosferine gönderen, nihai Z kuşağı ikonu Kylie Jenner (26) . bir çift transparan çorap ve proaktif paylaşımına şöyle bir başlık yazdı: "Pantolon yok, sorun yok."

Dış giyim olarak iç çamaşırı​

Phelix Schneider ve arkadaşları New York'taki bir gece kulübünde.

Onlu yaşlarının sonlarında ve yirmili yaşlarının başlarındaki New York City kadınları, şehirde eğlenceli geceler geçirmek için çıplak moda trendini gururla sallıyor.
 

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.
Üst